Jdi na obsah Jdi na menu
 


něco o nás

 Já sem Bára, což už asi víte :P  na anime se dívam....i s pokemonama tak...aktivně už dva roky :D :3 K anime mě hodně napomohla Pilika (Lůca) a tím že mi poradila abych se začala koukat na Soul Eater, že by se mi to mohlo líbit...taky že se mi to líbilo, celí sem to viděla už no ani nevim, :D :D Ráda kreslim manga obrázky a jednou bych chtěla napsat vlastní mangu, podle který by bylo natočený nějaký anime, mě osobně se líbí takový bojový anime, ale nepohrdnu ani příběhy o lásce <3 hlavně teplárnama :P :) sem divná, ale lidem kolem mě to nevadí. Kreslim poslední dobou podle něčeho, nejvíce maluju postavy z Naruta, kreslim všude doma, v autobuse, ve škole :D Pokaždý lituju, že nejsou lidi z animáčů opravdický :( na můj vkus je česko v tomhle směru dost zaostalý, všichni od anime a mangy odvrátěj tvář, protože jim to připadá blbý koukat se na něco z Japonska :S , ale nevědí o co přicházejí, je to něco úplně jiného než Superman atd. Je to mnohem lepší!! :D :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

secret

(honza, 2. 2. 2015 14:51)

už jsem to na youtube našel diky všechno vim H.

secret

(Honza, 2. 2. 2015 14:36)

nojo už jsem senilní můj email : zanfa@post.cz

secret

(honza, 2. 2. 2015 14:35)

ahoj jsem honza je mi 47 a mam 16 letou dceru nejsem zadnej vepř jen když se ji něco zeptam tak mě malem posle do .. minule mi rekla vyliž si no malem jsem ji chtěl zabít,ale nedoslo ktomu mam ji rad je to dcera,ale k problemu ,pustil jsem si na streamu vyrobni tajemství a tam v pozadí nádherný song a na konci text hudba a Nightcore a secret no jsem unešený a tak prosím je nějaký odkaz na to jak píše že máš sto odkazu nebo písniček? jinak dcera Jana je moc hodná holka a sem si dovolil tykat jsem preci jen uz letitý.moc děkuji za info a omlouvam ze ře nejsem žadnej mladík přeji hezký den

anime

(Martin Huk, 15. 5. 2013 8:31)

Hele Baru když si uděláš ze sešitu celou postavu která se hýbe tak si pak udělej celý film nebo seriál.Ale já kdybych uměl malovat což neumim tak bych si udělal spíš komiks a nechal bych vyjít jen 100 výtisků protože každý animák začal na vytištěném papíře.
Držim palce aby se vám dařilo s anime. :-*

komentář

(vendy, 8. 4. 2013 11:34)

Naprosto s tebou souhlasím :)

Děkuji za tvůj názor a podporu

(Radush, 21. 11. 2012 17:08)

Děkuji za to, že existují lidé jako jsi ty! Já miluji anime a nevím, proč ostatní, tím nemyslím jen v mé blízkosti, nenávidí tento styl. Jsou jako posedlí tím, že nebudou koukat na něco z Japonska a atd. Pro ti moc děkuji za podporu nás, co je milujeme a věříme, že ostatní začnou také!!!